Mevzu Forum! Sizin Mevzunuz!


Sayın Üyelerimiz Forum Sitemiz Yıl Boyunca Kapalı Kaldığı için Google da Çok Hit Kaybetmiş Durumdadır; Bu Sebepten Dolayı Forum Sitemizin Google Da İndex Seviyesinin Artması İçin Şu Anlar Sadece Yayında Kalmaktayız.. Paylaşımlarımız Çok Aktif Değildir. Konular İçinde Kırık Linkler Çok Olacaktır.. Bir Zaman Sonra Paylaşımlar Başlayacak ve Bütün Ölü Linkler Kaldırılıp Sağlam Güncel Paylaşımlar Ardına Gelecektir..Bu Durumdan Dolayı Anlayışınıza Teşekkür Ederiz..Mevzu Forum Ailesi. Başlıyoruz

2019 en iyi Türkçe Torrent siteleri

ijafojabi, ihegiczozeupi, ipaluta, okizoqupiz ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat

 • Radministrator
 • *********
  • İleti: 8.241
  • +17739/-0
  • Cinsiyet:Bay
 • Kafam 1 Milyon :)))
  • MSN Messenger - murat@mevzuforum.net
  • Profili Görüntüle
  • Arma TR
  • E-Posta
: Mayıs 01, 2019, 22:36:16
 Torrent siteleri tartışmasız bir şekilde internet kavramının bu kadar ilerlemesiyle birlikte hayatımızın vazgeçilmez isimleri arasında yer almaya başladı. Bu bağlamda kimi kesimler Türkçe yada yerli olarak tabir edilen torrent siteleri tercih edilirken, bu yerli torrent siteleri üzeirnden türkçe film, dizi, belgesel ve dahasını ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.
 TurkSeed.com Oldukça tecrübeli bir paylaşımcı kitlesine sahip olan TurkSeed.com isimli torrent sitesi, davetiye sistemiyle birlikte çalışan güzel ve bir o kadarda özel topluluk olarak karşımıza çıkıyor. Site içerisinde oldukça profesyonel paylaşımlar yer alırken, diziler, filmler ve oyunlar sizleri bekliyor. Sisteme kayıt olmak için davetiyenin gerekli olduğunu unutmayın.
 Torrentoyunindir.com Sade arayüzüne sahip olan bu torrent sitesi, her geçen gün daha geniş bir arşive sahip oluyor. Sadece aradığını bulanları değil haricinde yeni bir karar arayanlar içinde hazırlanan bu servis en yeni oyunlar, en çok indirilen oyunlar ve en beğenilen oyunlar olmak üzere 3 farklı kategori altında içerikleri topluyor. Tek eksi yanının aşırı derece reklamlı olması ve tuzak reklamlarının bulunması olarak gösterebiliriz.
 BitTurk.net Erişim engeliyle karşı karşıya kalan bu siteye normal olarak giriş işlemini gerçekleştirdiğinizde, “Mahkeme kararıyla engellenmiştir” yazısıyla karşı karşıya kalıyorsunuz. Eğer bir VPN yada Proxy kullanıcısıysanız kolayca bu siteye erişim sağlayabilecekken, Türkçe içeriği olan en eski ve en güçlü arşive sahip sitelerden birisi olarak BitTurk.net sitesini gösterebiliriz.
 Turktorrent.im 2016 yılından beri yayın hayatına devam eden bu site, Türkçe torrent tutkunları için en önemli seçeneklerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Siteye VİP üye olmak için 10 Euro gibi bir ücreti gözden çıkartmanız gerekirken, bu ücreti ödediğiniz taktirde 6 aylık VİP üye satın almış oluyorsunuz.
 Torrentoyunlar.org Oyun severler için geliştirilen bu yerli Torrent sitesi rakiplerine göre daha modern bir arayüzüyle birlikte karşımıza çıkıyor. Oldukça güçlü bir arşive sahip olan site hem popüler oyunları hemde yeni çıkacak olan oyunları sunuyor. Üstelik torrent oyunlarını indirmek için üyelik gerekmezken, buda işlemi çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor.