Mevzu Forum! Sizin Mevzunuz!


Sayın Üyelerimiz Forum Sitemiz Yıl Boyunca Kapalı Kaldığı için Google da Çok Hit Kaybetmiş Durumdadır; Bu Sebepten Dolayı Forum Sitemizin Google Da İndex Seviyesinin Artması İçin Şu Anlar Sadece Yayında Kalmaktayız.. Paylaşımlarımız Çok Aktif Değildir. Konular İçinde Kırık Linkler Çok Olacaktır.. Bir Zaman Sonra Paylaşımlar Başlayacak ve Bütün Ölü Linkler Kaldırılıp Sağlam Güncel Paylaşımlar Ardına Gelecektir..Bu Durumdan Dolayı Anlayışınıza Teşekkür Ederiz..Mevzu Forum Ailesi. Başlıyoruz

Adobe Photoshop CS3 Portable (+ 400 Actions) [Mar 2013]

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı so131086

  • Usta Mevzucu
  • ******
    • İleti: 1.661
    • +0/-0
    • Cinsiyet:Bay
    • Profili Görüntüle

Adobe Photoshop CS3 Portable (+ 400 Actions) [Mar 2013] | 211 Mb
Photoshop CS3 gives you the ability to work more productively, edit with unrivalled power, and composite with breakthrough tools.

New features for productivity include:
Streamlined interface
Improved Camera RAW
Better control over print options
Enhanced PDF support
Better management with Adobe Bridge

Editing tools new to CS3 are the Clone Source palette and nondestructive Smart Filters. Other features such as the Brightness/Contrast adjustment and Vanishing Point module were enhanced.

The Black and White adjustment option improves users control over manual grayscale conversions with a dialog box similar to that of Channel Mixer. Compositing is assisted with Photoshop's new Quick Selection and Refine Edge tools and improved image stitching technology.

Home Page - labs.adobe.com/technologies/photoshop/


Download:
Kod: Linkleri görebilmeniz için izniniz yok! Üye ol veya Giris yap
http://uploaded.net/file/hpth8tcr/PS.CS3.rar