Mevzu Forum! Sizin Mevzunuz!


Sayın Üyelerimiz Forum Sitemiz Yıl Boyunca Kapalı Kaldığı için Google da Çok Hit Kaybetmiş Durumdadır; Bu Sebepten Dolayı Forum Sitemizin Google Da İndex Seviyesinin Artması İçin Şu Anlar Sadece Yayında Kalmaktayız.. Paylaşımlarımız Çok Aktif Değildir. Konular İçinde Kırık Linkler Çok Olacaktır.. Bir Zaman Sonra Paylaşımlar Başlayacak ve Bütün Ölü Linkler Kaldırılıp Sağlam Güncel Paylaşımlar Ardına Gelecektir..Bu Durumdan Dolayı Anlayışınıza Teşekkür Ederiz..Mevzu Forum Ailesi. Başlıyoruz

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - Murat

Sayfa: 1 2 3 ... 162
1
 Bu işlem için; SMB’nin kullandığı portların iç ağda bulunan bilgisayara yönlendirilmesi gerekmektedir. SMB nedir? öncelikle bunu açıklayalım.
SMB (Server Message Block); Türkçe karşılığı “Sunucu İleti Bloğu” olan, sunucu (server) ve istemci (client) arasındaki iletişimi sağlayan bir ağ (network) protokolüdür. SMB, dosya paylaşımlarına erişmede, ağ, yazıcı ve çeşitli bağlantılarda kullanılır. SMB 445/TCP 445/UDP port numaralarını kullanır.
UDP : 445/UDP – Microsoft-DS SMB file sharing
 TCP : 445/TCP – Microsoft-DS (Active Directory, Windows shares, Sasser-worm, Agobot, Zobotworm)
Modem, Router ya da Güvenlik Duvarından (Firewall) yani internete çıkış yaptığınız cihaz üzerinden, 445/TCP ve 445/UDP portları erişilmek istenilen bilgisayara port yönlendirmesi yapılarak, uzak lokasyonlardaki kullanıcıların bu bilgisayarda paylaşıma açılan klasör ve dosyalara erişimi sağlanır.
Bu yöntem çeşitli riskler içerir. WAN ip nizi bilen kişiler paylaşıma açtığınız bu bilgisayardaki klasörlere erişebilir. Dosyaları siler ya da kopyasını alabilir. Virüslü dosyalar
 aktarabilir. Virüs içeren ofis dosyaların görünümüne benzeyen dosyaları aktarabilirler. Kullanıcılar ofis dökümanları sanarak bu dosyaları çalıştırdığında virüsü bilgisayarlarına bulaştırmış
 olabilirler.
VPN bağlantısı ile bu erişim daha güvenli yapılabilir. Internet erişimi olan bilgisayarlar her zaman risklere açıktır. Bu riskleri en aza indirmek için gerekli güvenlik tedbirleri
 alınmalıdır. Ülkemizde işletmeler genelde, maliyet açısından internete eriştirecek basit bir modem ya da router kullanırlar. Güvenlik duvarı (Firewall) maliyetini düşündüklerinden kullanmak
 istemezler. Ama güvenlik duvarı (Firewall) kullanıcıların isteklerini çeşitli filtreleme, kontrol ve engelleme ile güvenli internet kullanmalarını sağlamaktadır.
(Her cihazın kendine özel bir menüsü vardır. Burada genel bir anlatım ile bu işlemin nasıl yapılacağı hakkında bir fikir verilmiştir. Eğer bu ifadelerin ne anlama geldiği hakkında fikir sahibi değilseniz, bir uzmandan yardım istemelisiniz. )
 

2

 Tanrının Kitabı İndir – Türkçe Dublaj 1080p TR-EN
The Book of Eli – Tanrının Kitabı, Kıyamet sonrası yıkımın eşiğine gelmiş bir uygarlığı kurtarmak üzere görevlendirilmiş Eli adlı maceraperest bir koruyucu’nun mücadelesini konu alır.
Denzel Washington, Gary Oldman‘ın başrolünü paylaştığı Aksiyon ve Macera‘nın iç içe geçerek altından Dram dolu bir hikayenin ortaya çıktığı, Abd yapımı, 6.9 ımdb puanına sahip, 2010 yılında vizyona giren filmi Türkçe Dublaj + TR-EN Dual alternatif link seçeneklerinden indirip izleyebilirsiniz. İyi Seyirler
    

3
Bekarlık Oyunları Türkçe Dublaj İndir, Uzun zamandır sıkı dostlar olan arkadaş grubu artık hayatını biriyle birleştirecek olan arkadaşları için bekarlığa veda partisi düzenlemeye karar verir. Bekarlık partisi içinse Arjantin’deki And Dağları‘nı tercih ederler. Burada beraber eğlenceli ve huzurlu vakit geçirmek isteyen arkadaşlar başlarda oldukça eğlense de açıklanamayan olaylar yaşanması herkesi korkuya düşürecektir. 2016 yılında yayınlanan Edward McGown‘un yönetmenliğini üstlendiği TR-EN Dual dil seçeneğine sahip “Bachelor Games“ filminin linklerimizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


    

4
Nothing To Hide Türkçe Dublaj İndir, Uzun zamandır görüşmeyen eski arkadaşlar geçmişi yad etmek amacıyla plan yaparak bir akşam yemeğinde toplanmaya karar verir. Ancak yemek her ne kadar sohbet etseler de sıkıcı ilerleyecek konuşacak şeyler tükenecektir. Bunun üzerine arkadaşlar ortamı neşelendirmek amacıyla yeni bir fikri ortaya atar. Bu fikir ise telefonların gelecek olan tüm mesajları masadakilere okumaktır. Fakat gelen mesajlar okundukça arkadaşların birbirlerine olan bakış açısı değişecek, ortamın aurası oldukça gergin bir hale gelecektir.


    

5

 ”Örümcek Adam Örümcek Evreninde İndir” –  ”Spider Man Into the Spider Verse” Bu zamana kadar Spider Man karakterini Peter Parker‘ın üstlendiği Marvel Comics hayali kahramanı Brooklyn’li siyahi genç adam Miles Morales‘le izlemeye hazır mısınız? Polis bir Baba, Ev Hanımı bir Anne’nin oğlu Miles okulla arası pek iyi olmayan daha çok Grafiti işiyle uğraşan amcası Aaron’un izinden giderek Arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçirmeye çalışan bir çocuktur. Ancak bir gün Radyoaktif örümcek tarafından ısırılan Miles özel yetenekler kazanarak Kötülüğe karşı Savaşan bir Süper Kahramana dönüşür. 2018 yılında vizyona giren Animasyon filmi indirip TR-EN Dual izleyebilirsiniz.
Not: Ses Line‘dir. Görüntü HD kalitededir.
    

6
Dört Aslan Türkçe Dublaj İndir, 2010  yılında yayınlanan Chris Morris‘in yönetmenliğini üstlenmiş olduğu 7.3 ımdb puanına sahip dram, komedi türündeki “Four Lion“ filmi 4 arkadaşın trajikomik cihad macerasını konu alıyor. Birbirleriyle oldukça farklı kişiliklere sahip olan dört arkadaş ani bir kararla cihad mücadelesi gerçekleştirmeye karar verir. Ancak bu dörtlünün İngiltere’de gerçekleştirmek istediği cihad birbirleri ile olan uyumları nedeniyle oldukça komik bir hal alacaktır. Sitemizde yer alan filmi alternatif linklerimizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


    

7
Kelebek Türkçe Altyazılı İndir, Sır gibi işlenmiş olan bir cinayet küçük belalara bulaşmış olan Henri Charriere adlı adamın üzerinde kalacaktır. Masumluğunu aklamayı başaramayan Henri en azılı suçluların bulunduğu hapishane ola Fransa’daki Şeytan Adası’na gönderilir. Diken üstünde yaşamaya başlayan Henri kendi güvenliğini sağlamaya çalışırken Dega adlı savunmasız ancak zengin olan biriyle tanışır. Bedensel olarak savunmasız olan Dega Henri’nin onu korumasını isteyecek ve kaçış planı önerecektir. 2017 yılında yayınlanan 7.1 ımdb puanına sahip Papillon filmini linklerimizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


    

8
Ne Yaptığımı Hâlâ Bilmiyorum Türkçe Dublaj İndir, Üniversite öğrencisi olan Julia geçmişinde ruhlarla ilgili kötü anlar yaşamıştır. Üstelik hala bu durumdan kurtulamamıştır. Julia üniversite hayatında Will adlı gençle tanışacaktır. Bu esnada Julia’nın dostu Karla, Bahama adalarına dört kişilik tatil kazandığını Julia’ya söyler. Julia’ya ve Will’de teklifi kabul ederek tatile gider. Tatile giden 4 arkadaş burada oldukça huzurlu zaman geçirirken Julia’nın kötü ruh geçmişi kaldığı yerden devam edecektir. 1998 yılında yayınlanan TR-EN Dual dil seçeneğine sahip I Still Know What You Did Last Summer filmini linklerimizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


    

9
Ambulans Türkçe Dublaj İndir, Josh Baker New York’ta yaşayan bir çizgi roman sanatçısıdır. Bir gün yine sokakta gezdiği esnada Cherly adlı kadınla tanışacaktır. Fakat Cherly ile konuştuğu sırada bir anda gelen ambulans onu götürür. Josh ise Cherly’i bulmak amacıyla hastaneye gidip sorgular. Ancak görevliler Cherly adında birinin hiç gelmediğiniz söyler. Başka seçeneği kalmayan Josh Cherly’nin arkadaşını bularak onu takip etmeye başlar. Bu takipte ise oldukça şaşıracağı görüntülere şahit olur. 1990 yılında yayınlanan The Ambulance filmini linklerimizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


    

10
Benny & Joon Türkçe Dublaj İndir, Juniper Pearl adındaki kadın zihinsel sorunları olan biridir. Üstelik bunun yanı sıra Juniper’in birtakım tuhaf rutinleri de vardır. Genç kadın günlerindeki boş zamanlarını ilgisini çeken şeylerle doldurmaktan hoşlanmaktadır. Sam adındaki bir adamla tanıştığında gördüğü anda ona aşık olur. Ayrıca Sam’de onun gibi bir kişiliğe sahiptir ve idolü olarak gördüğü biri gibi yaşamını sürdürmektedir. 1993 yılında yayınlanan TR-EN Dual dil seçeneğine sahip filmi alternatif linklerimizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


    

11

 Köpekbalığı Dehşeti İndir – Türkçe Dublaj 1080p TR-EN
Köpekbalığı Dehşeti – Ozark Sharks, Her yıl düzenlenen Havai fişek festivaline katılmak üzere Arkansas’a doğru yolculuğa çıkan bir grup Arkadaş, tatilde eğlenmeyi beklerken tatlı su gölüne sızan boğa Köpek Balıkları’nın ısırıklarına maruz kalarak. herkes için Festival tehlikeli bir hal alır. Abd yapımı, 2016 yılında vizyona giren, Macera, Komedi, Korku, Gerilim dolu Bilim Kurgu filmi Türkçe Dublaj + TR-EN Dual olarak indirip izleyebilirsiniz. İyi Seyirler
    

12

 Paddleton İndir – Türkçe Dublaj 1080p TR-EN
Paddleton, Bu güne kadar komşusuyla hiç bir konuda anlaşmayan, Ancak kendisine kanser teşhisi konduğu andan itibaren, En yakın arkadaşlarından görmediği ilgiyi komşusundan görerek hastalığı boyunca çok iyi Dost olan Michael ve Andy adlı iki arkadaşın.. Netfilix‘in yapımcılığını üstlendiği, Dram türünde ki 7.9 ımdb puanına sahip, 2019 yılında vizyona giren filmi Türkçe Dublaj + TR -EN Dual link seçeneklerinden indirip izleyebilirsiniz.
    

13

 Paris Biziz İndir Paris In Us – Türkçe Dublaj 1080p TR-EN
Paris est a nous – Paris Biziz – Paris In Us, Sokakların protestolarla sarsıldığı Paris şehri, Aşkı, hayalleri, sevdiği adam Greg ve anıları arasında sıkışıp kalarak kendisini karmakarışık bir girdabın ortasında bulan Anna adlı bir kadının zorlu Aşk hayatını konu alır. 2019 yılında beyaz perdede gösterime giren Dram türüne sahip, Netflix yapımı Fransız yapıtı Türkçe Dublaj + TR-EN Dual alternatif link seçeneklerinden indirip 1080p görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz. İyi Seyirler
    

14
Hain – Traitor, Joy Claton uluslararası bir davayı araştırması için göreve getirilmiş FBI ajanıdır. Davayı çözmek için yoğun çaba sarf eden, Fakat kendini umduğundan daha tehlikeli bir komplonun ortasında bulan Joy, elde ettiği tüm bulguların arkasında iyi bir Müslüman aynı zamanda Orta Doğu ülkelerine Bomba Fitili satarak geçimini sağlayan Samir Horn adlı eski bir amerikan askerinin olduğundan şüphe eder. Abd yapımı, Suç, Dram, Gerilim türünde ki 7.0 ımdb puanına sahip, 2008 yılında vizyona giren filmi Türkçe Dublaj indirip izleyebilirsiniz. İyi Seyirler
    

15
SQLite Expert Professional, veritabanlarının geliştirilmesi içn tasarlanmış olan bir programdır. SQL özelliklerini destekleyen bu program ile veritabanı
 oluşturabilecek ve SQL sorgulamalarını kolayca yapabileceksini Sözdizimi vurgulama ve kod tamamlama özelliklerine sahip olan SQLite Expert Pro sayesinde
 veritabanında yer alan verileri düzenleyebileceksiniz. Ayrıca program JPEG, PNG, BMP, GIF ve ICO resim formatlarınıda desteklemektedir. Veri kaybetmeden tüm
 verilerinizi kontrol altında tutabileceksiniz. Sitemizden ücretsiz bir şekilde indirerek programa sahip olabilirsiniz. 
    

Sayfa: 1 2 3 ... 162